Dowiedz się jak działamy i dlaczego tak skutecznie!

Kontakt z nami jest szybki, prosty i zapewnia wyjaśnienie wszystkich niezbędnych kwestii. Podczas współpracy służymy pomocą, dbając o załatwianie wszystkich spraw dookoła wykonywanej usługi.

Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?
Skuteczność w działaniach
0%
Procent przyjmowanych spraw
0%
0
Obsłużonych klientów
0
%
Pozytywnych opinii
0
x
Większe odszkodowania

O nas - Sowa Prawo i Odszkodowania

Kancelaria Sowa Prawo i Odszkodowania powstała w 2015 roku. Przez pierwsze lata działalności świadczyliśmy usługi wyłącznie z zakresu odszkodowań będąc pełnomocnikiem osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy czy innych zdarzeniach losowych. Reprezentowaliśmy naszych Klientów w nierównej walce z towarzystwami ubezpieczeń. Przez kolejne lata działalności , wychodząc naprzeciw naszym zadowolonym Klientom oraz dostosowując się do zapotrzebowania rynku sukcesywnie poszerzaliśmy zakres świadczonych usług o pomoc w regulowaniu sytuacji związanych z nieruchomościami, pomoc w sprawach z dziedziny spadków/darowizn/zachowków, postępowań egzekucyjnych, dochodzeń należności a także z zakresu upadłości (konsumenckich i działalności gospodarczej). W ostatnich latach staliśmy się specjalistami z zakresu pomocy osobom posiadającym kredyty frankowe skutecznie pomagając w dochodzeniu roszczeń wynikających ze sporów z bankami poprzez unieważnienie umowy kredytu oraz odzyskanie nadpłaconych rat.

Celem naszej Kancelarii jest szerzenie świadomości wśród społeczeństwa z zakresu prawa i odszkodowań oraz możliwie najlepsze reprezentowanie Klientów przed podmiotami rynku ubezpieczeniowego i instytucjami finansowymi. Służymy kompleksową pomocą na każdym etapie sprawy. Wieloletnie doświadczenie w zakresie odszkodowań pozwala nam rzetelnie ocenić rozmiar szkody oraz kwotę dochodzonego roszczenia (odszkodowania/zadośćuczynienia). Pomagamy już od chwili wypadku, poprzez uciążliwy proces likwidacji szkody, aż do prawomocnego rozstrzygnięcia. Służymy radą i wsparciem. Nasz zespół działa z pełnym zaangażowaniem a każda sprawa traktowana jest priorytetowo.

Od lat zbieramy doświadczenie które z dumą przekładamy na wspólne sukcesy w nierównej walce z podmiotami rynku finansowego.

To wszystko, pozwala nam z niezwykłą skutecznością dochodzić szeroko rozumianych roszczeń w imieniu naszych Klientów.

Opinie od naszych klientów!

Otrzymaj za darmo ocenę Twojej sytuacji i propozycję rozwiązań!

Kontakt z nami jest w pełni darmowy i niezobowiązujący. Na większość zapytań odpowiadamy już w ciągu 24 godzin. Chętnie proponujemy rozwiązania, a nasz klient sam lub z naszą pomocą decyduje z których skorzystać. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dlaczego warto
podjąć współpracę?

Pewnie zadasz sobie pytanie „Dlaczego warto zlecić właśnie nam prowadzenie Twojej sprawy?”

Postaram się krótko odpowiedzieć na to pytanie… Otóż, nasz zespół jest w pełni zaangażowany w powierzoną sprawę. Staramy się aby z każdym naszym Klientem stworzyć relację na zasadach wzajemności i zaufania. Jednakże, tym co wyróżnia nas najbardziej spośród mnogości firm prawniczych to fakt, iż starając się pomoc jak najszerszemu gronu Klientów, w zdecydowanej większości spraw nasze wynagrodzenie jest uzależnione od sukcesu. Nie musisz się więc martwić, jeśli nie jesteś w stanie akurat w tym momencie pokryć wynagrodzenia pełnomocnika. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoją sprawę, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Staramy się pomóc jak najszerszemu gronu Klientów i dotrzeć z pomocą prawną również tam gdzie jej brakuje, na przykład do mniejszych miejscowości lub do ludzi mniej zamożnych czy tych którzy w mniejszym stopni radzą sobie z wyszukiwaniem istotnych informacji w Internecie

Zupełnie za darmo
ocenimy Twoją sprawę!

Zastanawiasz się czy Twoja sprawa jest warta jakichkolwiek działań i czy możesz uzyskać z niej wymierne korzyści? A może nie wiesz jak się zachować w swojej sytuacji? Pomożemy Ci ją ocenić za darmo i zaproponujemy działania warte podjęcia!