Jak wygląda współpraca?

Pomoc od A do Z

Współpraca z nami to indywidualne podejście do Twojej sprawy, gwarantujące szybkie i sprawne rozwiązanie problemu!

Masz pytania?

514 205 001

biuro@sowaodszkodowania.pl

1. Kontakt z nami

Kontakt z nami jest w pełni darmowy – pytając nic nie tracisz, a masz szansę poznać rozwiązania z których nie zdawałeś sobie wcześniej sprawy. Kto pyta nie błądzi – zacznij od kontaktu z nami, a reszta pójdzie już z górki!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zbierzemy informacje niezbędne do właściwej oceny danej sprawy. Bez obaw – to niepotrwa długo?

2. Dokładna ocena Twojej sprawy

Bardzo ważnym punktem współpracy jest nasza ocena Twojej sytuacji. Na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji możemy przeanalizować sprawę i ocenić szanse na uzyskanie danych rezultatów. Sprawę możemy ocenić na podstawie rozmowy telefonicznej, wiadomości mailowej oraz przedstawionej dokumentacji.

Pliki do pobrania

Oferta pdf

3. Przygotowanie najlepszych rozwiązań

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu przygotujemy dla Ciebie rozwiązania, które mogą przynieść najlepsze rezultaty w kwestii dochodzenia odszkodowania, uzyskania wyższej kwoty odszkodowania i wielu innych kwestii z tym związanych. Dzięki nam zyskasz pewność że Twoja sprawa zostanie poprowadzona od A do Z we właściwy sposób i znacznie zwiększysz swoje szanse na uzyskanie wyższego odszkodowania i uczciwych rezultatów z danej sprawy!

4. Uzyskanie dla Ciebie porządanego rezultatu

Najważniejszym punktem naszej współpracy jest moment, w którym nasze rozwiązania przynoszą efekt w postaci wygranej sprawy i uzyskanego wyższego odszkodowania lub innego celu jaki określiliśmy sobie nawiązując współpracę. Radość na twarzach naszych klientów i liczne pozytywne opinie po pomyślnie wykonanych przez nas usługach jest bezcenna!

5. Finalizacja sprawy i rozliczenie

Z naszymi klientami rozliczamy się za efekt. Co to oznacza? Po zakończeniu sprawy i wypłacie odszkodowania rozliczamy się w formie prowizji od uzyskanego dzięki nam, wyższego odszkodowania. Tym sposobem obie strony są zadowolone i wygrywają – gramy w jednej drużynie!