Pomoc od A do Z

Współpraca z nami to indywidualne podejście do Twojej sprawy, gwarantujące szybkie i sprawne rozwiązanie problemu!

Masz pytania?

514 205 001

biuro@sowaodszkodowania.pl

1. Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka – coraz więcej Polaków zmaga się z problemami finansowymi. Pandemia, rosnąca inflacja a także wiele innych czynników sprawiają, że często nie jesteśmy w stanie wyplątać się ze spirali obciążeń finansowych. W takim przypadku istnieje rozwiązanie które pomaga zacząć wszystko od „czystej karty” – bez obciążeń, bez nacisku ze strony banków czy innych wierzycieli.
Zatem jeśli zmagasz się z sytuacją z której nie widzisz już wyjścia, skontaktuj sie z nami a z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Upadłość konsumencka jest możliwością którą warto rozważyć

2. Upadłość działalności gospodarczej

Upadłość działalności gospodarczej – jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i dotknęła Cię sytuacja w wyniku której istnieje ryzyko że możesz stać sie niewypłacalny, skontaktuj sie z nami a doradzimy Ci najlepsze rozwiązania.

3. Spadki, darowizny, zachowki

Spadki/ darowizny/ zachowki – nasza kancelaria specjalizuje sie w sprawach z dziedziny spadków, darowizn i zachowków. Bardzo często nie wiemy jak zająć sie załatwieniem sprawy spadkowej. Nie do końca jest jasne czego możemy oczekiwać w przypadku dziedziczenia po spadkodawcy. Jeśli masz wiedzę, że przysługuje Ci prawo do spadku skontaktuj sie z nami a z pewnością doradzimy jakie kroki warto podjąć w celu uregulowania spraw związanych z odziedziczonym majątkiem. Ponadto zajmujemy się roszczeniami z tytułu zachowku.

4. Podział majątku

Podział majątku – nasza kancelaria zajmuje się sprawami o podział majątku, jeśli Twoje małżeństwo nie przetrwało próby czasu lub jesteś w trakcie rozwodu i zmagasz się z koniecznością podziału majątku, skontaktuj się z nami a zrobimy wszystko by zadbać o Twoje sprawy.

5. Dochodzenie należności

Dochodzenie należności – dłużnik zalega Ci z płatnościami, masz zaległą fakturę, niespłaconą pożyczkę lub nieuregulowaną należność z tytułu najmu? Żaden problem – skontaktuj sie z nami a skutecznie poprowadzimy Twoją sprawę.

6. Postępowania egzekucyjne

Postępowania egzekucyjne – jeżeli posiadasz wyrok sądu lub inny tytuł pozwalający na wszczęcie egzekucji komorniczej, skontaktuj sie z nami a przeprowadzimy postępowanie przed komornikiem w Twoim imieniu. Współpracujemy z najskuteczniejszymi komornikami, dzięki czemu osiągamy wysoką skuteczność w uzyskiwaniu Twoich należności.

Potrzebujesz pomocy w związku z powyższym? Skontaktuj się z nami już teraz!